Hakkımızda

Kaptan Hidrolik Pnömatik ve Otomasyon olarak kuruluşumuzun ana ilkesi ; üretken, işbirlikçi ve yenilikçi anlayışıyla toplumumuza, endüstrimize fayda sağlamaktır.

Globalleşen dünyada, rekabetten ziyade işbirliği içinde çözüm üreterek sanayimizin ve ülkemizin kalkınması için faaliyet göstermekteyiz.

Hidrolik Sektöründe; Hidrolik Hortum, Hidrolik Hortum Rakoru, Komple Rakorlu Hidrolik Hortum, Çelik Çekme Boru, Bükümlü Boru, Metrik, JIC,BSP, ORFS Bağlantı Elemanları, Kelepçeler, Pompalar, Motorlar, CETOP Tip Solenoid Bobinli Yön Valfleri, Katriç Valfler,Elle Kumanda Yön Valfleri, CETOP ve KATRİÇ Valflere uygun Blok İmali, Akış Ayar Valfleri, Akümülatörler, Soğutucular, Debi ve Basınç – Sıcaklık Ölçme Cihazları, Basınç Ölçme Hortumları, Basınç Ölçme Saatleri, Quick Kaplinler, Küresel Vanalar, Hat Tipi Çek Valfler, Flanş Kepleri, Kaynaklı Flanş Kepleri ve pnömatik ürünler gibi Hidrolik uygulamasında kullanılan tüm malzemelerin stoktan teminini sağladığı gibi, uygulamaya yönelik Tesisat Tasarımı, Mühendislik Hizmetleri, Komple Sistem Dizaynı ve Malzeme Temini konusunda hizmet vermektedir.

Pnömatik Sektöründe; Pnömatik hortum, Pnömatik Bağlantı Elemanları,Valf ve Aksamları,Silindir ve Aksamları,Basınç ve Vakum Anahtarları, Şartlandırıcılar gibi birçok ürün grubuyla hizmet sunmaktadır.

Otomasyon Sektöründe; Özellikle Transmitter çeşitlerimizle birlikte iletkenlik, ölçüm cihazları ve birçok alanda sanayimize hizmet vermektedir